Жіноча парасоля напівавтомат від фірми "Feeling Rain"
- В наявності
- Код: A 3027
361 ₴
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць з вуглепластику, системи "антивітер", від фірми "Feeling Rain" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Купол парасольки містить 10 спиць зі сталі, вуглепластику і пластику. Завдяки такому поєднанню спиць парасолька може витримувати значні пориви вітру.
Потовщена ніжка і зручний дизайн прогумованої ручки, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Бренд: "Feeling Rain"
Механізм: напівавтомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 32 см
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 60 см
Довжина спиці: 56 см
Розмір розкритого купола: 101 см
Вага парасольки: 500 г
Матеріал каркаса: сталь, вуглепластик
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 10
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол - це продовжить строк експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 101 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| см. | 59 |
- Ціна: 361 ₴









