Жіноча парасоля напівавтомат на 9 спиць системи "антивітер" від фірми Frei Regen, гарний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасолька має в наявності 9 карбонових спиць і пластикове закінчення.

Парасоля має потовщену ніжку і зручну пластикову ручку, що дозволяє добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Основні характеристики:
- Тип: напівавтомат
- кількість спиць: 9 карбонових спиць з антивітровою системою
- Матеріал бані: сатин
- Діаметр розкритої парасольки: 99 см
- Довжина у складеному вигляді: 32 см
- Чохол у комплекті
Догляд.
Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Frei Regen |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Фіберглас, Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 500 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴








