



Парасоля повний автомат Popular на 16 карбонових спиць R0298
- В наявності
- Код: R 0298
831 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна парасоля повний автомат на 16 карбонових спиць, антивітер, тефлонове покриття з низу.
Надійна парасоля повний автомат з 16 подвійними карбоновими спицями — ідеальний захист від дощу та вітру. Завдяки системі антивітер парасоля витримує сильні пориви вітру та зберігає форму. Купол виготовлений з водостійкої тканини з тефлоновим просоченням, яка швидко висихає та відштовхує воду.
Дизайн: стильний чорний низ і однотонний верх — гармонійне поєднання класики та жіночності.
Розмір: діаметр купола 103 см, довжина в складеному вигляді — лише 33 см, зручно носити в сумці.
Механізм: повний автомат — відкриття і закриття однією кнопкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Popular |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бордовий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 600 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 831 ₴



