Чарівна жіноча парасолька - втілення якості та стилю. Вона поєднує в собі елегантний дизайн і високу функціональність, що робить її незамінним аксесуаром для будь-якої модної дами.
Каркас цієї парасолі складається з десяти міцних спиць, які забезпечують стабільність та надійність в будь-яку погоду. Він виготовлений з високоякісного металу, фібергласу та пластикових закінчень, що забезпечує максимальну міцність та довговічність конструкції.
Завдяки інноваційній системі антивітер, ця парасолька стійка до поривів вітру, забезпечуючи комфорт та захист під час дощу або пекельної спеки.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Рожевий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴



