Жіноча парасолька напівавтомат від Mario красивий та якісний захисник від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений із міцних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 9 спиць з фібергласу і пластику що запобігає пошкодженню парасольки від поривів вітру.
Потовщена ніжка і проста та зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Основні характеристики:
-
Діаметр купола: 100 см.
-
Довжина в складеному вигляді: 32 см.
-
Довжина спиці: 56 см.
-
Чохол: Так.
-
Ручка: Пластик.
-
Вага 550 г
Особливість: Система антивітер. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки. Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴



