Жіноча парасолька напівавтомат на 9 спиць з вуглепластику, гарний та якісний захисник від дощу та вітру від "Срібний дощ".
Каркас парасольки виготовлений із міцних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії. Парасолька має в наявності 9 спиць з вуглепластику і пластику що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру.
Потовщена ніжка і проста, зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Упаковані парасольки в коробку по дванадцять штук, де кілька візерунків.
Щоб уникнути псування купола парасольку, рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодженню зонтика під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить строк експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 269 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.



