Маленька і легка механічна парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини чи жінки і не займе багато місця.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Парасоля має в наявності 6 полегшених спиць зі сплаву сталі і алюмінію, а закінчення зі скловолокна.


Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Парасолька має маленьку пластикову ручку.

Дана модель упакована в коробку по десять штук де п'ять відтінків.

Парасолька на стільки маленька, що може поміститься навіть в кишені джинсів.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 5 |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 190 г |
| Довжина спиці | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 17 см |
| Діаметр купола парасольки | 86 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴











