Жіноча парасоля автомат на 9 спиць з вуглепластику, гарний і якісний захисник від дощу і вітру від "Toprain'.
Каркас парасольки виготовлений з міцних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з вуглепластику і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.

Потовщена ніжка і проста, зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в кишені.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Вага парасольки | 480 г |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴



