Жіноча парасоля автомат на 12 спиць "антивітер" від фірми "TSL", надійний супутник в дощову погоду.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних і якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 12 спиць з вуглепластика і пластикове закінчення.
Завдяки такому каркасу парасоля має хорошу вітростійкість. Навіть якщо його виверне порив вітру, каркас парасольки залишається цілим.
Стовщена ніжка і зручна пластикова ручка що дозволяє добре утримує купол парасольки при проривах вітру.
Особливість: Оснащений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасолю відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки. Намагайтеся носити парасольку в сумці з одягненим чохлом, це продовжить термін експлуатації тканини купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 12 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 722 ₴







