



Парасолька автомат Mario дельфіни 14 карбонових спиць 3*2 R0979
- В наявності
- Код: R 0979MR
744 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автоматична парасоля на 14 карбонових спиць.
Ця стильна парасолька із кішкою стане чудовим вибором для тих, хто цінує надійність та елегантність. Оснащена 1 карбоновими спицями, що забезпечують стійкість та довговічність конструкції навіть у сильний вітер, завдяки системі антивітер. Автоматичний механізм дозволяє зручно відкривати та закривати парасольку натисканням однієї кнопки.
Основні характеристики:
Діаметр купола: 103 см, що забезпечує надійний захист від дощу.
Довжина в складеному вигляді: 32 см, зручна для зберігання та перенесення.
Матеріал спиць: карбон, що надає міцність і легкість.
Чохол: практичний зі шнурівкою для зручного носіння.
Ручка: ергономічна пластикова, приємна на дотик, що забезпечує комфортне користування.
Вага 650 г
Ця парасолька не тільки функціональна, але й стильна, стане вашим надійним супутником у будь-яку погоду.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mario |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Зелений |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 14 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 650 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴



