Жіноча парасолька напівавтомат на 9 спиць із фібергласу з пластиковим закінченням, гарний і надійний захисник від дощу та вітру.
Парасолька від дощу торгової марки "Calm Rain" нзріст і зручний в експлуатації.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 9 спиць із вуглепластику.

Висока щільність тканини купола, плюс срібне напилення зсередини надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Потовщена ніжка та зручна ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

У пакованні дванадцять штук, і сім різних відтінків і кілька візерунків.

Особливість: Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Calm Rain |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 460 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴












