

Однотонна парасоля Susino напівавтомат R07911S
- В наявності
- Код: R 07911
503 ₴
428 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасоля від дощу Susino .
Насолоджуйтесь дощем з комфортом та стилем завдяки парасолі від Lantana. Напівавтоматична система зручності, 9 якісних спиць антивітер, зручна ручка та чохол з шнурівкою для легкості в носінні. Діаметр відкритого купола - 99 см, а в складеному вигляді лише 32 см. Легка вага всього 470 грамів.
Особливості:
Напівавтоматична система
9 якісних спиць антивітер
Зручна ручка
Чохол з шнурівкою для зберігання
Діаметр відкритого купола: 99 см
Довжина в складеному вигляді: 32 см
Вага: 470 г
Зробіть дощ стильним разом з Susino !
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить час експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Тип парасольки | Складаний |
| Механізм | Напівавтомат |
| Стать | Жіноча |
| Кількість додавань | 3 |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Фіберглас, Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Наявність чохла | Так |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Вага парасольки | 470 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴



