Жіноча парасолька-тростина з чудовим візерунком типу троянди на 10 карбонових спиць, захистить свою господиню від дощу та буде гарним доповненням до гардероба.
Чудова жіноча парасолька-тростина напівавтомат на 10 спиць, елегантний і надійний супутник у дощовиту погоду.
Зонт от дождя торговой марки "Susino"
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів.Спеціальне покриття запобігає виникненню корозій.Зонт має в наявності 10 карбонових спиць системи "антивітер" що дає змогу не ламатися під час вичинювання.

Висока щільність тканини купола надає парасольці якісні водовідштовхувальні властивості та довговічність.Візерунок парасольки покритий сріблястими блискітками, які не змиваються.

Чудове поєднання візерунка з фоном парасольки, надає парасольці елегантності та вишуканості.
Дерев'яна ніжка та зручна дерев'яна ручка добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

В пакованні шість різних відтінків купола й один візерунок.

Бренд:Susino
Країна-виробник: 180
Різновид парасольки: чоловіча парасолька
Механізм: напівавтомат
Конструкція: продуктивність
Довжина складеної парасольки: 89 см
Розмір розкритого купола:103 см
Вага парасольки: 470 гр.
Матеріал каркаса: Stal, карбон
Материал купола:полиэстер
Матеріал ручки:дерево
Кількість спиць:10
Особливість:Обладнаний системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасолі чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, це продовжить рядків експлуатації парасольки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Дерево |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, дерево |
| Система "антиветер" | Так |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 470 г |
| Довжина спиці | 59 см |
| Довжина у складеному вигляді | 89 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
- Ціна: 263 ₴







