Парасольки Smart Exclusive дуже зручні у використанні!!!






Чудова парасолька Smart!!!
Якість чудова!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 510 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 79 см |
| Діаметр купола парасольки | 107 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу парасольки | вуглепластик |
| Матеріал спиць | вуглепластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴












