Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць системи "анти-вітер" з абстрактним візерунком від фірми "SL", надійний супутник у дощовиту погоду.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має в наявності 10 спиць із фібергласу системи "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька має просту, зручну пластикову ручку, плюс потовщений стрижень, що дає змогу добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Парасольки упаковані в паковання по дванадцять штук, де шість різних відтінків та один візерунок.

Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.
Бренд: "SL"
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: напівавтомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 31,5 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 58,5 см.
Довжина спиці: 56 см.
Розмір розкритого купола: 99 см.
Вага парасольки: 480 гр.
Матеріал каркаса: сталь, скловолокно
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 10
Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
- Ціна: 416 ₴













