Однотонна дитяча парасолька від фірми "TopRain".
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Каркас парасольки має 8 сталевих спиць. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.


Парасолька має зручна пластикову ручку гачком.
Модель має кілька відтінків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Вага парасольки | 300 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 70 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.











