Однотонна парасольку "Smart" із зворотним складанням від фірми "Swifts"
- В наявності
- Код: X-1002
438 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасольки Smart Exclusive
Дуже практичним і зручним предметом від дощу і вітру є інноваційний парасольку «Smart Exclusive». Його спеціальна конструкція тростини, і великий купол забезпечують максимальний комфорт при носінні парасольки в момент зайнятих рук і при сильних поривах вітру.

Опис характеристик ексклюзивної моделі парасольки
![]() |
Простота і зручність в експлуатації. |
![]() |
Витримує значні пориви вітру. |
![]() |
Має великий і надійний купол. |
![]() |
Матеріал виготовлення корпусу і спиць — вуглепластик. |
![]() |
Матеріал купола — поліестер з тефлоновим просоченням. |
![]() |
Наявність спеціального гака для обхвату руки дозволяє нести дитину, везти коляску, використовувати мобільний телефон. |
![]() |
Розроблена спеціальна система «антиветер». |
![]() |
Наявність офіційної гарантії. |
Чудовий парасольку Smart
Переваги пропонованих нами послуг
![]() |
Займаємося продажем парасольок більше 10 років і маємо спеціалізований магазин. |
![]() |
Відстежуємо нові тенденції ринку, пропонуємо тільки перевірений товар високої якості. |
![]() |
Надаємо офіційну гарантію на всі види продукції і забезпечуємо високий сервіс. |
![]() |
Оформлення замовлення можливо на сайті або по телефону, способи доставки — на розсуд замовника за домовленістю. |
Вибираючи нашу компанію для придбання ексклюзивного практичного парасольки на всі випадки життя — ви вибираєте бездоганна якість у поєднанні з надійною експлуатацією та оптимальною вартістю.
Схема замовлення
Замовлення на сайті або за телефоном
Узгодження деталей
Оплата зручним способом
Доставка обраним способом










Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swifts |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Чорний |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Діаметр купола парасольки | 108 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴










