Парасоля жіноча Bellissimo напівавтомат 10 спиць атлас #05001
- В наявності
- Код: 0500/1
630 ₴
536 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат з візерунком великих міст на 10 спиць від фірми "Bellissimo".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 10 спиць з фібергласу і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручна маленька пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити. Сушити парасольку потрібно лише у відкритому вигляді у теплому приміщенні. Тільки після цього заберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 536 ₴








