Жіноча парасолька напівавтомат атлас на 10 спиць від фірми "Bellissimo".
- В наявності
- Код: 0401M
547 ₴
465 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночапарасоля напівавтомат на 10 спиць від фірми "Bellissimo" надійний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних та якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 спиць з вуглепластика системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручна ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Модель має кілька візерунків.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 465 ₴













