Дитяча парасолька на 4-8 років від фірми "Paolo Rosi" порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів.
Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 8 пластикових спиць.
Парасолька має пластикову ручку гачком.
Модель має шіть візерунків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, це продовжить строк експлуатації парасолі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Нейлон |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 263 ₴






