Маленька та легка жіноча механічна парасолька поміститься в сумочці будь-якої дівчини або жінки та не займе там багато місця.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Парасолька має 8 полегшених спиць зі сплаву сталі та алюмінію, а закінчення зі скловолокна.

Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька має маленьку зручну прогумовану ручку.

Однотонна парасолька має кілька відтінків і упакована в коробку по дванадцять штук.

Парасолька на стільки маленький, що може поміститися навіть у кишені джинсів.

Виробник: Feeling Rain
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: механіка
Конструкція: 4 додавання
Довжина складеної парасольки: 18 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 55 см.
Довжина спиці: 52 см.
Розмір розкритого купола: 93 см.
Вага парасольки: 240 гр.
Матеріал купола: поліестер
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 8
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 4 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 52 см |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Діаметр купола парасольки | 93 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал корпусу парасольки | Метал |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴










