Президентська парасолька напівавтомат з куполом 118 см "антивітер" на 10 спиць від фірми "Belliissimo"
- Немає в наявності
- Код: 018305
656 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Чоловіча парасоля напівавтомат на 10 спиць "антивітер" від фірми "Bellissimo" надійний захист від дощу та вітру.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів, сталь вкрита покриттям виключає корозію, вуглепластику і пластику.
Завдяки такому поєднанню матеріалів каркас парасольки витримує пориви вітру.
Парасоля має просту і зручну прогумовану ручку гачком і потовщену ніжку що дозволяє добре утримувати великий купол парасольки при вітрі.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 555 г |
| Довжина спиці | 66 см |
| Довжина у складеному вигляді | 39 см |
| Діаметр купола парасольки | 118 см |
| характеристика | |
| Довжина стрижня парасольки | 72 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴















