Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць з вуглепластика, системи "анти-вітер", від фірми "Bellissimo" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Купол парасольки містить 10 спиць з сталі, вуглепластика і пластику. Завдяки такому поєднанню спиць, парасолька може витримувати значні пориви вітру.
Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Парасольки упаковані в коробку по дванадцять штук, де один візерунок і кілька відтінків.

Щоб уникнути псування купола, парасолька рекомендуємо носити в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| см. | 59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.












