Жіноча парасоля напівавтомат з фото міст, якісний захисник від дощу і вітру від фірми "Bellissimo".
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 10 спиць з вуглепластика і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручна маленька пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 219 ₴









