Парасолька Bellissimo напівавтомат однотонний з візерунком зсередини на 10 спиць
- В наявності
- Код: 018313/4
591 ₴
502 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля напівавтомат на 10 спиць з фібергласу з пластиковим закінченням.
Парасолька від дощу торгової марки "Bellissimo" це якісний і модний аксесуар.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Парасоля має в наявності 10 спиць з фібергласа.

Висока щільність тканини купола, плюс срібне напилення зсередини надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Потовщена ніжка і зручна прогумована ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Модель має де кілька відтінків і візерунків зсередини.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴












