Чудова жіноча парасолька на 10 спиць з фібергласу від фірми "Bellisimo" - надійний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 10 спиць з фібергласу системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.

Потовщена ніжка і зручна ручка парасольки добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Модель має шість різних візерунків і відтінків.

Щоб уникнути псування купола парасольку, потрібно носити в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
- Ціна: 438 ₴








