Дитяча парасолька для дівчаток на вік 5-9 років.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. парасоля має в наявності 8 сталевих спиць.

Парасолька має пластикову ручку гачком.

Модель має декілька малюнків малюнків.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Вага парасольки | 270 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 83 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴











