Жіноча парасолька автомат від фірми "Bellissimo"
- Готово до відправки
- Код: 0340/1
525 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька повний автомат із гарними візерунками від фірми "Bellissimo" надійний захисник від дощу та вітру.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має в наявності 10 спиць із вуглепластику та пластику. Завдяки такому поєднанню спиць вони витримують чималі пориви вітру.

Висока щільність тканини купола та передова якість використовуваних барвників надають парасолі чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Потовщена ніжка та зручний дизайн ручки, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Парасольки йдуть у пакованні по дванадцять штук і вміють шість відтінків і два візерунки.

Щоб уникнути псування купола, носіть парасольку в чохлі.

Бренд: Bellissimo
Різновид парасольки: жіноча парасолька
Механізм: повний автомат
Конструкція: 3 складання
Довжина складеної парасольки: 30 см.
Висота парасольки в розкладеному вигляді: 61 см.
Довжина спиці: 57 см.
Розмір розкритого купола: 103 см.
Вага парасольки: 485 гр.
Матеріал каркаса: сталь, вуглепластик
Матеріал ручки: пластик
Кількість спиць: 10
Особливість: Обладнаний системою "антивітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 485 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 103 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴












