Чоловіча парасолька "Feeling Rain" повний автомат на 10 спиць з фібергласу, надійний захисник від дощу.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям. Каркас парасольки виготовлений з високоміцної сталі з покриттям, що виключає корозію і має 10 спиць з фібергласу системи "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.
Потовщена ніжка і зручна пряма ручка під пальці.

Щоб уникнути псування купола парасольку бажано носить в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Тип парасольки | Складаний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Довжина спиці | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.













