Дитяча прозора парасолька на 4-6 років порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 8 металевих спиць.
Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук де чотири різних відтінків.
Бренд: Mario
Вид парасольки: дитячий парасольку
Механізм: напів-автомат
Конструкція: тростинка
Довжина складеного парасольки: 66 див.
Довжина спиці: 47 див.
Розмір розкритого купола: 75 див.
Вага парасольки: 255 гр.
Матеріал каркаса: сталь
Матеріал купола: полівініл
Матеріал ручки: гачок, пластик
Кількість спиць: 8
Уход.
Материал купола зонта нужно беречь от острых и раскаленных предметов.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага парасольки | 255 г |
| Довжина спиці | 47 см |
| Довжина у складеному вигляді | 66 см |
| Діаметр купола парасольки | 75 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 317 ₴











