Жіноча парасолька повний автомат від Три Слона - якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасолька має в наявності 16 спиць з металу, карбону та пластикового закінчення.

Завдяки даному каркасу парасолька має гарну вітростійкість.
Потовщена ніжка та зручна ручка.

Парасолі йдуть в коробці по дванадцять штук.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Три Слона |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 590 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 30 см |
| Діаметр купола парасольки | 101 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 448 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.









