Парасолька напівавтомат на 8 карбонових спиць, з абстрактним малюнком по куполу, гарний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії. Зонт має в наявності 8 спиць з карбону системи "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом не значних поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручний дизайн маленької пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Парасольки йдуть в упаковці по дванадцять штук де кілька різних відтінків.
Особливість: Забезпечений системою "анти-вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасольку в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toprain |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Карбон, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Стать | Жіноча |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Складаний |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 365 г |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Довжина спиці | 54 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴
- Мінімальне замовлення: 6 шт.










