Парасолька автомат на 9 вуглепластикових спиць від фірми "THEBEST" надійний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з вуглепластика і пластикового закінчення. Завдяки такому поєднанню парасолька може витримувати значні пориви вітру.

Висока щільність тканини купола, плюс срібне напилення зсередини надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Потовщена ніжка і зручна ручка під колір парасольки добре утримує купол парасольки при поривах вітру.

Модель має шість різних відтінків.

Кожен парасольку упакований в подарункову упаковку.

Особливість: Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 102 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 62 см |
| Основні | |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613 ₴












