Чоловіча парасоля напівавтомат на 9 спиць з вуглепластику від фірми "Feeling Rain" надійний захист від дощу та вітру.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу з захистом від бруду і плям.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів, сталь вкрита покриттям виключає корозію, вуглепластику і пластику.
Завдяки такому поєднанню матеріалів каркас парасольки витримує пориви вітру.
Парасоля має просту і зручну пластикову ручку під пальці і потовщену ніжку що дозволяє добре утримувати купол парасольки при вітрі.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 35 см |
| Діаметр купола парасольки | 98 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 62 см |
- Ціна: 263 ₴








