Чоловіча парасолька повний автомат от т.м. "Срібний дощ" — солідний захисник від дощу.
Однією з необхідних кожному чоловіку аксесуарів є парасолька. Парасолька не тільки захищає від негоди, але й робить його володаря стильним і сучасним.
Завдяки системі повний автомат, якою обладнана чоловіча парасолька фірми "Срібний дощ", його володар не втрачатиме часу, коли почнеться дощ і зможе за допомогою легкого натискання на кнопку відразу опинитися під куполом.
Кожна парасолька випускається з використанням високоякісного, водонепроникного матеріалу із захистом від бруду та плям.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцної нікельованої сталі, що виключає корозію.

Стовщена ніжка та зручна прогумована ручка.


Інструкція щодо використання.

Чоловіча парасолька повний автомат від фірми "Срібний Дощ" буде гарним подарунком солідному чоловікові.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати його відкритим до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки, а також не буде іржавіти спиця.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Срібний дощ |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Хромована сталь |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Хромована сталь |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Чоловіча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 570 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 104 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 63 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 050 ₴











