Прозора парасолька тростина з метеликами на 8 карбонових спиць від фірми "Swift".
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 0309A
328 ₴
Показати оптові ціниповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозора парасолька — тростина, з красивим принтом буде гарним доповненням до гардероба будь-якої дівчини.
Каркас тростини зроблений із якісного матеріалу та має в наявності 8 карбонових спиць.

Парасолька має маленьку та зручну пластикову ручку в колір візерунка.

Упаковані парасолі в коробку по дванадцять штук, один візерунок і кілька відтінків.

Догляд.
Склепіння парасольки потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swift |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Прозорий |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 335 г |
| Довжина спиці | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 82 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴











