Парасолька жіноча Bellissimo напівавтомат зі сріблястим просоченням зсередини #05293
- В наявності
- Код: 0529/3
591 ₴
502 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць, надійний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має в наявності 10 спиць з фібергласу та пластику, що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Висока щільність тканини купола плюс тефлонове покриття й передова якість прийманих барвників надають парасолі чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Потовщена ніжка та зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки під час проривів вітру.

Щоб уникнути псування купола парасольки, рекомендуємо носити в чохлі.

ГАБАРИТНІ РОЗМІРИ
Діаметр купола 100 см
Довжина спиці 56 см
Довжина у складеному вигляді 33 см
Вага парасольки 490 г
Догляд.
Після використання парасольки обов'язково потрібно її висушити.
Сушити парасольку потрібно у відкритому вигляді не меньше шісти годин при кімнатній температурі, і тільки після цього приберіть її в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки й не буде іржавіти спиця.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер з тефлоновим просоченням |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 490 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 502 ₴








