Парасолька торгової марки "SL", якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів.
Купол має в наявності 8 полегшених спиць з карбону і закінчення зі скловолокна.

Завдяки поєднанню різних матеріалів спиці, парасолька не ламає при вивертання від вітру.
Зонт має маленьку, зручну пластикову ручку.

Дана модель парасольки йде в коробці по дванадцять штук де кілька різних відтінків.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Рожевий |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Карбон |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Скловолокно, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 235 г |
| Довжина спиці | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 25.5 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333 ₴










