Складана жіноча парасолька напівавтомат Bellissimo на 10 спиць
- В наявності
- Код: 019306
525 ₴
446 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однотонна парасолька, з візерунком по краю купола на 10 спиць системи "анти-вітер" від фірми "Bellissimo", надійний супутник у дощовиту пору.
З питань гуртової закупівлі цієї моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має в наявності 10 спиць із фібергласу системи "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом поривів вітру.

Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Парасолька має просту, зручну ручку, плюс потовщений стрижень, що дає змогу добре утримувати купол парасольки під час проривів вітру.

Парасольки упаковані в паковання по дванадцять штук, де шість різних відтінків.


Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 101 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 59 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 446 ₴












