Парасолька торгової марки "SL", якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних матеріалів.
Купол має в наявності 8 карбонових спиць і пластикове закінчення.
Завдяки таким компонентам спиці, парасоля легка і витримує вивертання від вітру.
Маленька та зручна пластикова ручка.

Щоб уникнути псування купола парасольку рекомендуємо носити в чохлі й висушеним.
З питань гуртових закупівель даної моделі, звертайтеся до менеджера.
Особливість: парасоля легка, компактна і зручна.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SL |
| Країна виробник | Угорщина |
| Колір | Чорний |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Механіка |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Однотонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 306 ₴









