Прозора парасолька тростина на 16 карбонових спиць — елегантний і якісний захисник від дощу.
Каркас тростини зроблений із якісного матеріалу та має в наявності 16 карбонових спиць.

Два варіанти ручки й окантовки.
Розміри.
-
Діаметр купола - 97 см
-
Довжина спиці - 60 см
-
Довжина в складеному вигляді - 86 см
-
Вага - 580 г
Догляд.
Матеріал купола парасольки потрібно берегти від гострих й розпечених предметів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість спиць куполу | 16 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Гак, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 580 г |
| Довжина спиці | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 86 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 537 ₴









