Дитяча прозора парасолька тростина з піратом на 3-7 років
- В наявності
- Код: 0207A/5
241 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча прозора парасолька з красивими і яскравими зображенням порадує і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 8 карбонових спиць.

Пластикова ручка гачком, зроблена в колір купола і зручно лягає в дитячу маленьку ручку.

Модель має шість різих візерунків.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65 см |
| Діаметр купола парасольки | 76 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 241 ₴










