Жіноча парасолька автомат торгової марки "Romit", гарний і якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць з вуглепластика і пластика що запобігає пошкодження парасольки під впливом поривів вітру.
Висока щільність тканини купола надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.


Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Romit |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 500 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал купола | Шовкографія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴













