Жіноча складана парасолька "Bellissimo" напівавтомат на 10 спиць.
- В наявності
- Код: 018309/3
503 ₴
428 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасолька напівавтомат на 10 спиць з вуглепластику, системи "антивітер", від фірми "Bellissimo" якісний захисник від дощу.
Каркас парасольки виготовлений із високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття унеможливлює виникнення корозії.
Купол парасольки містить 10 спиць зі сталі, вуглепластику і пластику.
Завдяки такому поєднанню спиць парасолька може витримувати значні пориви вітру.
Потовщена ніжка і зручний дизайн пластикової ручки, добре утримує купол парасольки при проривах вітру.

Модель має один візерунок та кілька відтінків.


Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість барвників, що приймаються, надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Огляд.
Після використання парасолі рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжити термін експлуатації парасольки.
Носіть зонтик у чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bellissima |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Синій |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 10 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 480 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 33 см |
| Діаметр купола парасольки | 99 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 59 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 428 ₴










