Зонт повний автомат в горошок і з рюшами по краю на 8 карбонових спиць, якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Зонт має в наявності 8 карбонових спиць що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру.

Потовщена ніжка і зручна ручка, добре утримує купол парасольки при вітрі.

Дана модель парасольки має п'ять варіантів відтінку.


Особливість: Забезпечений системою "анти вітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передове якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати зонт відкритим до повного висихання,і тільки після цього приберіть його в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feeling Rain |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Сталь покрита фарбою, Карбон |
| Механізм | Автомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 370 г |
| Довжина спиці | 53 см |
| Довжина у складеному вигляді | 28 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴










