Жіноча парасолька напівавтомат "квіти" від фірми "SUSINO"
- В наявності
- Код: 03375/2
481 ₴
409 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча парасоля напівавтомат від торгової марки SUSINO, на 9 спиць з фібергласу - якісний захисник від дощу і вітру.
Каркас парасольки виготовлений з високоміцних якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Парасоля має в наявності 9 спиць зі сталі, фібергласу і пластику. Таке поєднання дозволяє витримувати значні пориви вітру.

Потовщена ніжка і зручна пластикова ручка, добре утримує купол парасольки при поривах вітру.
Модель має три різні відтінки.


Щоб уникнути псування купола, парасольку рекомендуємо носити в чохлі.

Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості й довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть його в чохол. Це продовжить термін експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Susino |
| Країна виробник | Угорщина |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 450 г |
| Довжина спиці | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴









