Дитяча парасолька-тростина від торгової марки Mario потішить вашого дитини своїми барвистими малюнками та буде добрим захисником від дощу.
З питань гуртової закупівлі цієї моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 8 карбонових спиць.

Ручка парасольки йде гачком і підібрана під колір малюнка купола.

Парасольки упаковані в коробку по дванадцять штук, де шість візерунків.


Догляд.
Матеріал купола потрібно берегти від гострих і розпечених предметів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Вага парасольки | 240 г |
| Довжина спиці | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 67 см |
| Діаметр купола парасольки | 82 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Полівініл |
| Матеріал спиць | Карбон |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴









