Дитяча парасолька-тростина на 4-8 років то фірми "Fiaba"
- В наявності
- Код: Fb-10719/3
175 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий парасолька на 4-8 лет от фирмы "Fiaba" потішить і захистить вашу дитину від дощу в негоду.
З питань гуртової закупівлі цієї моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів.
Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії. Парасолька має 8 пластикових спиць.
Парасолька має пластикову ручку гачком.

Парасольки йдуть у пакованні по дванадцять штук, де шість різних візерунків і кілька відтінків.

Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Вага парасольки | 260 г |
| Довжина спиці | 49 см |
| Довжина у складеному вигляді | 68 см |
| Діаметр купола парасольки | 85 см |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Ні |
| Ручка | Гак, пластик |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки | Тростина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴










