Якісна парасолька напівавтомат від фірми "Mario".
Каркас парасольки виготовлений з якісних матеріалів. Спеціальне покриття виключає виникнення корозії.
Купол парасольки містить 8 вуглепластика спиць і пластикового закінчення.
Потовщена ніжка і зручний дизайн маленької ручки.

Модель має один візерунок і кілька відтінків.


Щоб уникнути псування купола, парасолька рекомендуємо носити в чохлі.
Особливість: Забезпечений системою "антивітер", що запобігає пошкодження парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола і передова якість прийнятих барвників надають парасольці відмінні водовідштовхувальні властивості і довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати її відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть парасолю в чохол це продовжить термін експлуатації парасольки.
Носіть парасольку в чохлі, щоб уникнути псування купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маріо |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Поліестер |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма прогумована |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 400 г |
| Довжина спиці | 55 см |
| Довжина у складеному вигляді | 31 см |
| Діаметр купола парасольки | 97 см |
| Довжина стрижня в розкладеному вигляді | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.












