Складана жіноча парасолька сатин напівавтомат квітка від фірми "Fiaba"
- В наявності
- Код: 0721P/1
525 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Парасолька від торгової марки "FIABA" — красива захист від дощу.
З питань гуртової закупівлі цієї моделі звертайтеся до менеджера.
Каркас парасольки виготовлений із якісних матеріалів. Спеціальне покриття запобігає виникненню корозії.
Парасолька має в наявності 9 спиць зі сталі, фібергласу та пластику, що надає їй гарної вітростійкості.

Зручний дизайн прогумованої ручки під колір купола.

Ця модель має шість різновидів відтінку та візерунків.

Особливість: Обладнаний системою "анти-вітер", що запобігає пошкодженню парасольки під впливом сильних поривів вітру. Висока щільність тканини купола та передова якість прийманих барвників надають парасольці чудові водовідштовхувальні властивості та довговічність.
Догляд.
Після використання парасольки рекомендується залишати Вашу парасольку відкритою до повного висихання, і тільки після цього приберіть її в чохол це продовжить рядків експлуатації парасольки.
Носите зонт в чехле во избежание порчи купола.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiaba |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Кількість додавань | 3 |
| Кількість спиць куполу | 9 шт. |
| Матеріал корпусу парасольки | Сталь покрита фарбою |
| Матеріал купола | Сатин |
| Матеріал спиць | Пластик, Фіберглас, Сталь покрита фарбою |
| Механізм | Напівавтомат |
| Наявність чохла | Так |
| Ручка | Пряма, пластик |
| Система "антиветер" | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип парасольки | Складаний |
| Габаритні розміри | |
| Вага парасольки | 465 г |
| Довжина спиці | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 32 см |
| Діаметр купола парасольки | 96 см |
| парасольки | |
| Довжина стрижня парасольки | 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴



